Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 07.05.23

Mitteldeutscher – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 07.05.23

Almanya easyCredit BBL 34. hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Pazar günü saat 16:00’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Mitteldeutscher son 4 maçını üst üste kaybetti ve 10 galibiyette kaldı. Düşme hattından sadece 1 adım uzakta kalabildiler ve ikili averajda da Frankfurt’un gerisindeler. Dolayısıyla bu maçı kaybederlerse ve Frankfurt kazanırsa ligden düşen ikinci takım olacaklar Bayreuth ile beraber… Bu nedenle de kazanmak zorunda oldukları bir maça çıkıyorlar! Evlerindeki son 2 maçta Hamburg’u tam 43 sayı farkla dağıtırken, güçlü rakipleri Oldenburg’a ise 38 sayı farkla yenilmişlerdi.

Merlins ise son 2 maçını üst üste kazanarak 12 galibiyete ulaştı ve bu sayede de ligde kalmayı garantilediler, bu maça sadece formalite için çıkacaklar. Deplasman karnelerine baktığımızda da durumun hiç iç açıcı olmadığını görebiliriz, son 8 maçlarının tamamını kaybettiler evden uzakta! 25 Nisan’daki son deplasman maçlarında Hamburg’a 77-66’lık skorla farklı yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Kağıt üstünde denk diyebileceğimiz iki takımın kapışmasını izleyeceğiz. Ama bununla beraber ev sahibi Mitteldeutscher ligde kalmak için kazanmak, işini kendi çözmek durumunda. Merlins için ise sadece prestij maçı olacak. Bu nedenle de deplasmanda dirençlerinin erken kırılabileceğini düşünüyorum. Kris Clyburn, Ballock artı iki tecrübeli isim Darden ve Bryant liderliğinde bu kritik maçı kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …