Anasayfa / Bourg / Le Mans – Bourg İddaa Tahmini 29.02.20

Le Mans – Bourg İddaa Tahmini 29.02.20

Fransa JeepElite Pro A 24.hafta mücadelesinde Le Mans Cumartesi saat 22:30’da Bourg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.50 olarak belirlemiş.

Le Mans 11 galibiyetle play-off potasını son sıradan yakalamış durumda. Bu sezon onları başarılı kılan özellikle iç sahadaki iyi performansları, 12 maçtan 8 tanesini kazandılar. Aradan önceki son 5 iç saha maçlarından da 4 tanesini kazanmışlardı, sadece formda Nanterre’e kaybetmişlerdi. Taylor, Emegano, Bigote ve Eito gibi önemli skor opsiyonlarına sahipler, ev sahibi avantajını bu isimlerle çok iyi kullanıyorlar.

Bourg ise ligin en etkili takımlarından biri bu sezon, 15 galibiyetle 5.sıradalar ve ilk 4 yarışındaki iddialarını da sürdürüyorlar halen. Ancak deplasman karneleri orta şekerli, pek iyi değil, 11 maçtan 6 tanesini kaybettiler şuana kadar. Ayrıca önemli bir noktada milli ara öncesi oynadıkları son 3 deplasman maçlarını da kaybettiler, tabi bu mağlubiyetlerin Monaco, Asvel ve Dijon gibi ligin ilk 3 sırasında yer alan takımlara karşı olduğunu da belirtelim.

Le Mans play-off yarışından kopmamak için kazanmaya devam etmek zorunda. Özellikle evlerinde yakaladıkları ritmi kaybetmemeleri gerekiyor. Rakip Bourg her ne kadar iyi bir takım olsa da deplasmanlarda iyi sinyaller vermiyor. Bu zorlu deplasmanda da agresif oynamasını beklediğim Le Mans karşısında çok zorlanacaklarını düşünüyorum. Ev sahibi Eito ve Bigote gibi tecrübeli isimleri ile kontrolü ele alıp sonuca gidebilecek güçte.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.50
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …