Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasta Vechta – Giessen İddaa Tahmini 29.02.20

Rasta Vechta – Giessen İddaa Tahmini 29.02.20

Almanya easyCredit BBL 21.hafta mücadelesinde Rasta Vechta Cumartesi saat 22:30’da Giessen ile karşılaşacak. İddaa ilk yarı ve maç sonunda ev sahibinin galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.51 olarak belirlemiş.

Vechta 19 maçın ardından hanesine 11 galibiyet yazdırdı ve play-off’un güçlü adaylarından biri konumundalar BBL’de. Bu sezon evlerindeki karneleri de gayet iyi, 10 maçtan 7 tanesini kazandılar. Aradan önceki son iç saha maçlarında da güçlü rakiplerinden Bamberg’i 14 sayı farkla çok rahat geçmişlerdi. Davis, Vasturia, Wainright, Simpson gibi önemli silahlara sahipler ve özellikle iç sahada çok özgüvenli oynuyorlar.

Giessen ise ligin vasat takımlarından biri. 18 maçtan 6 tanesini kazandılar ve ne düşme potasıyla ne de play-off yarışı ile pek alakaları yok, özellikle deplasmandaki maçları formalite icabı oynayacaklar desek yanlış olmaz. Zaten deplasman karneleri de epey sıkıntılı, 7 maçtan 6 tanesini kaybettiler. Son 4 deplasman maçlarını üst üste kaybederken 16, 16, 19 ve 16 sayı fark yemişlerdi rakiplerinden.

Vechta rakibine göre çok daha derli toplu ve disiplinli bir takım. Özellikle iç sahada etkili bir basketbol oynuyorlar. Diğer taraftan ilk 4 yarışından kopmamak için kazanmaya devam etmeleri, rakipleri ile aralarındaki 2 galibiyet farkı kapatmaları gerekiyor. Giessen ise ligin rahat ekiplerinden, bu nedenle de konsantre olmakta sorun yaşayabileceklerini düşünüyorum bu zorlu deplasmanda. Vechta’nın maça agresif başlayıp ilk yarıdan üstünlüğü ele alıp sonuna kadar da götürmesini bekliyorum.

İddaa Oranı: İY&MS 1 – 1.35
Bets10 Oranı: İY&MS 1 – 1.51
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …