Anasayfa / Denver Nuggets / Los Angeles Clippers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 12.09.20 (Basket Guru)

Los Angeles Clippers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 12.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı yarı final serisi 5. maçında Los Angeles Clippers Cumartesi saat 01:30’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Denver lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Clippers serideki son 2 maçı kazanarak iyi bir ritm yakalamış ve 3-1 öne geçerek de konferans finali öncesi büyük bir avantaj yakalamıştı. Özellikle son maçı 11 sayı farkla kazanmaları ve Denver’ın çok yorgun görünmesi, sadece 85 sayıda kalmaları onların ekmeğine yağ sürmüştü. George ile Leonard’ın ağırlıklarını koymaları, artı NBA’in en verimli 2 bench oyuncusu Williams ile Harrell’ın birlikte devrede olmaları Denver’ı köşeye sıkıştırmış durumda.

Denver cephesinde aslında serinin başında işler yolundaydı. Ama Utah serisinde yaşadıkları fiziksel yıpranmanın etkilerini bu serinin sonlarına doğru daha fazla hissetmeye başladılar. Özellikle Murray beklentilerin altında kalıyor güçlü ve sert Clippers kısaları karşısında. Jokic pota altında direnmeye çalışsa da Millsap ve Porter’dan savunma konusunda gereken desteği alamıyor ki zaten Clippers’ı atarak yenmeleri pek mümkün görünmüyor.

Denver adına tamam mı devam mı maçı olacak ve bu nedenle Jokic ile arkadaşlarının biraz daha fazla direnç koyacaklarını düşünüyorum sahaya. Ama Leonard ve George liderliğinde ritmini bulmuş, istim üstündeki Clippers’ın seriyi daha fazla uzatmamak adına masaya yumruğunu vuracağını, koç Rivers’ın geniş rotasyonun avantajını iyi kullanarak takımını sahada daha diri tutup belirtilen handikapı da aşarak kazanabileceklerini, adlarını konferans finaline yazdıracaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.48
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.69 
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Pınar Karşıyaka – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor İddaa Tahmini 27.09.20

ING Basketbol Süper Ligi açılış haftasında Pınar Karşıyaka Pazar saat 20:00’da Lokman Hekim Fethiye Belediyespor …