Anasayfa / Boston Celtics / Toronto Raptors – Boston Celtics İddaa Tahmini 12.09.20 (Basket Guru)

Toronto Raptors – Boston Celtics İddaa Tahmini 12.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 7. maçında Toronto Raptors Cumartesi saat 04:00’da Boston Celtics ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Toronto lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Toronto son maça müthiş bir efor sarfederek 2 uzatma sonunda Boston’u 122-125’lik skorla yendi ve seriyi 3-3 yaparak 7. ve son maça seriyi uzatmayı başardı. Lowry ve VanVleet beklendiği gibi sazı ellerine almış olsalar da asıl önemli olan Powell’ın x-faktör olarak devreye girmesiydi. Savunmada belki koç Nurse’ün istediği sertliği, d,irayeti ortaya koyamadılar ama işin hücum tarafında Powell’ın devreye girmesiyle seviye atladıkları bir gerçek. Bu nedenle de 120 sayıları geçtiler zaten.

Boston Tatum, Walker, Brown üçlüsüyle seri boyunca canını çok yaktı Toronto’nun. Hem daha diri ve enerjik bir performans sergilediler hem de hücumda her zaman bir adım öndeydiler. Aslında işin savunma tarafında da genel anlamda iyi işler çıkardılar ama son maçta Lowry ve VanVleet’in sazı ellerine almalarına engel olamadılar, Toronto’nun gösterdiği yüksek direnç karşısında gereken cevabı veremediklerini de söyleyebiliriz rahatlıkla.

İki takım da konferans finalini ne kadar çok istediğini son maçta ortaya koydukları dirençle, mücadeleyle gösterdiler aslında. İki uzatma ardından daha az hata yapan Toronto olmuştu. Son şampiyon tecrübeli oyuncuları ile seride ortaya koyması gereken avantajı bu maçta göstermişti. Şimdi her iki takım için de tamam mı devam mı maçı geldi çattı. Bu maçta da daha tecrübeli bir takım olan Toronto’nun son maçta olduğu gibi bu maçta da yüksek dirençle oynayacağını, kaybetse de handikapta kalabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.52
Bets10 Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Bilbao – Tenerife İddaa Tahmini 23.09.20

İspanya Liga Endesa 2.hafta mücadelesinde Bilbao Çarşamba saat 22:45’de Tenerife ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın …