Anasayfa / Golden State Warriors / Los Angeles Clipppers – Golden State Warriors İddaa Tahmini (2) 16.03.23

Los Angeles Clipppers – Golden State Warriors İddaa Tahmini (2) 16.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Los Angeles Clippers Perşembe günü saat 05:00’da Golden State Warriors ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı  1.47 olarak açıklamışken Betroad ise oranı 1.73 olarak belirlemiş.

Clippers son dönemin formda ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 36 galibiyete ulaşarak kendilerine 6. sırada yer buldular. Hedefleri de ilk 6 sırada yer alarak play-in oynamadan direkt play-off biletini kapmak zaten. Evlerindeki son 3 maçlarında Grizzlies ile Knicks gibi önemli rakipleri yendiklerinin altını çizelim. 12 Mart’ta Knicks karşısında 11 sayı farkla kazanırken Leonard 38 sayı, 4 ribaund ile eski günlerini hatırlatmış, George da ona 22 sayı, 8 ribaund, 8 asist ile eşlik etmişti. Powell ve Boston dışında eksikleri yok. 

Warriors da rakibi gibi 36 galibiyet elde etti ve averajla rakiplerinin bir adım önünde 5. sıradalar. Ayrıca son 2 maçlarını da üst üste kazandıklarını belirtelim. Ancak bu galibiyetler iç sahada gelmişti… Deplasman karnelerine baktığımızda ise tam 8 maçtır galibiyetten uzak olduklarını belirtelim! Son olarak konuk oldukları dişli rakipleri Grizzlies’dan tam 21 sayı fark yemişlerdi. Bu maçta Iguodala, Kuminga, Wiggins gibi önemli isimlerden faydalanamayacaklarını belirtelim. 

Batı’daki ilk 6 yarışında önemli bir kapışma izleyeceğiz. İki denk takımın mücadelesi olarak karşımıza çıkıyor bu maç ama diğer taraftan Warriors’ın deplasmanda yaşadığı sıkıntılar, Clippers’ın form grafiği ve evinde elde ettiği iyi sonuçlar dşünülünce ibre onların lehine kayıyor. Leonard’ın da ritmini bulması ve George’un da ona eşlik etmesiyşe evlerindeki bu maçta favori olduklarını düşünüyorum. Burada Staples Center’daki son karşılaşmalarında, 15 Şubat’ta Warriors’u 10 sayı farkla geçmişlerdi. Bu maçı da kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.47
Betroad Oranı: MS 1 – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …