Anasayfa / Dallas Mavericks / San Antonio Spurs – Dallas Mavericks İddaa Tahmini (2) 16.03.23

San Antonio Spurs – Dallas Mavericks İddaa Tahmini (2) 16.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Perşembe günü saat 03:30’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 224.5 olarak açıklamışlar.

Spurs konferansın ve ligin zayıf halkalarından birisi. Şuana kadar sadece 18 galibiyet elde edebildiler. Ama önemli olan son 3 maçlarından 2 tanesini galibiyetle kapatmış olmaları. Bu galibiyetlerde bir diğer dikkat çeken konu da yüksek tempo ve bol skordu. Evlerindeki bu 2 galibiyette Nuggets’ı 128-100 ve Orlando’yu ise 132-114 ile geçmeyi bilmişlerdi. O son maçta Sochan 29 sayı, 11 ribaund ve Collins 25 sayı, 6 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Bassey, Sochan, Vassell, Collins, Birch gibi silahlardan faydalanamayacaklar, Branham’ın durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Dallas ise son 3 maçını üst üste kaybetti, formsuz bir dönemden geçiyorlar Doncic’in de yokluğunun etkisiyle. Buna rağmen 34 galibiyete ulaştılar ve 9. sırada yer alıyorlar, halen hedefledikleri ilk 6 yarışından sadece 2 galibiyet uzaktalar. Bu yaşadıkları kötü serideki 2 maçta bizlere sırasıyla 219 ve 220 sayı izletmişlerdi aynı zamanda… Doncic’den yine yoksun olacaklar, Morris, Irving, Hardaway Jr. ve Wood’un durumları ise maç saatinde belli olacak. 

İki takımın hedefleri ve bulundukları noktalar farklı elbette. Daha doğrusu Spurs’ün artık sezondan herhangi bir beklentisi yok, bunun da etkisiyle son dönemde oyuncular bireysel istatistiklerine konsantre olup bizlere hücum odaklı, yüksek skorlu maçlar izlettiler. Bu maçta Dallas da yüksek tempoda onlara atarak cevap verecektir, bizleri bir kez daha yüksek skorlu bir maçın beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (224.5) – 1.52
Rexbet Oranı: ÜST (224.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu 28.03.23

NBA’de artık son maçlara gelinmiş durumda. Batı konferansında hiç durmayan bir fırtına var. Dengelerin sürekli …