Anasayfa / Arjantin Ligi / Gimnasia – Obera İddaa Tahmini 16.03.23

Gimnasia – Obera İddaa Tahmini 16.03.23

Arjantin Ligi 19. hafta mücadelesinde Gimnasia Perşembe günü saat 03:00’da Obera ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Gimnasia son dönemin formda takımlarından biri. Üst üste 4 galibiyet elde ettiler ve bu sayede de 21 galibiyete ulaşarak kendilerine 3. sırada yer buldular. Evlerinde de son 3 maçlarını kayıpsız geçtiklerini, toplamda da 13 maçtan 11 tanesini kazandıklarını belirtelim. Son olarak alt sıra ekiplerinden Santa Fe’yi zorlanmadan 8 sayı farkla geçmeyi başarmışlardı. 

Obera da topladığı 20 galibiyetle rakibinden sadece 1 adım geride. Ama bunun yanında son dönemde çok zorlandıklarını biliyoruz, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve kötü bir dönemden geçiyorlar. Son 3 deplasman maçlarından ikisinde Quimsa’ya tam 38 sayı farkla ezilerek yenilmişler, Platense’ye ise son nefeste 2 sayı farkla direnerek yenilmişlerdi. 

Aslında her iki takım da ligin iddialı takımları arasında yer alıyorlar ve aslında puan tablosuna baktığımızda denk güçlerin karşılaşması olacak diyebiliriz. Ancak Gimnasia’nın daha formda daha dirim taraf olduklarını biliyoruz. Evlerindeki etkili performanslarını bu maçta da sürdüreceklerini, daha önce 6 Mart’ta deplasmanda tam 21 sayı farkla geçtikleri rakiplerini bu kez kendi sahalarında handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.55
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Cumartesi günü saat 02:30’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem …