Anasayfa / NBA / Los Angeles Lakers – Boston Celtics İddaa Tahmini 24.02.2020

Los Angeles Lakers – Boston Celtics İddaa Tahmini 24.02.2020

NBA Ligi’nde Batı ve Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Los Angeles Lakers, Pazar gecesi saat 23:30’da Boston Celtics’i Staples Center’da konuk edecek. İddaa ve bets10 bu maç için toplam sayı limitini 219.5 olarak belirlemiş. 

Los Angeles Lakers Batı’nın zirvesinde bulunmaya devam ediyor. Bir altındaki rakibine 4 maç uzaklıkta olan ekipte 4 maçlık bir galibiyet serisi mevcut. Kral LeBron James’in üst seviyede tuttuğu istikrarlı oyun ve etkili uzun Davis’in yanında yer yer öne çıkan farklı isimler de oluyor. Çeşitlilik artınca hücumda yüksek sayılara rahatça çıkabiliyorlar. Anthony Davis’in durumu belirsiz fakat yüksek ihtimalle oynaması bekleniliyor.

Boston Celtics, son maçında Minnesota deplasmanında 127-117’lik bir galibiyet almıştı. Pota altı bölgesi haricinde kaliteli ve güçlü oyunculardan kurulu olan ekipte yıldız oyun kurucu Kemba Walker ufak sakatlığı dolayısıyla bu maçı da kaçıracak. All-Star seçilen Tatum’un maç içinde en önemli faktör olması bekleniyor.

İki takım geçtiğimiz TD Garden’da karşılaşmış, maç Boston’ın 139-107’lik ezici üstünlüğüyle sona ermişti. Kemba’nın eksikliği Boston’un biraz aleyhine bir durum olsa da telafi edecek oyunculara sahipler. İki takımın da 110’ları geçmesini yüksek bir ihtimal olarak görüyorum. Üst seçeneğini tercih edeceğim.

Forma giyemeyecek isimler

LA Lakers: –
Boston: Kemba Walker, Robert Williams

İddaa Oranı: ÜST (219.5) – 1.40
Avrupa Bahis Oranı: ÜST (219.5) – 1.48

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …