Anasayfa / NBA / Toronto Raptors – Indiana Pacers İddaa Tahmini 24.02.2020

Toronto Raptors – Indiana Pacers İddaa Tahmini 24.02.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Toronto Raptors, Pazartesi gecesi saat 02:00’de Indiana Pacers’ı Air Canada Centre‘da konuk edecek. İddaa ev sahibinin galibiyetine 1.30 oran verirken bets10 1.44 oran vermiş.

Toronto yaklaşık 1 ay süren galibiyet serisini Brooklyn’e kaybettikten sonra evinde Phoenix’i ağırlamıştı. Maçı 118-101 kazanan ekip Doğu konferansının dikkat çeken takımlarından birisi olmaya devam ediyor. Halen 2. sırada bulunuyorlar ve böyle devam edeceğe benziyorlar. Phoenix maçında 8 kişilik bir rotasyonla oynarlarken 7 oyuncu çift hanelere ulaşmıştı.

Indiana Pacers formunu kaybetti ve son maçlarında randıman vermemeye devam ediyor. Maçları kazanmış olabilirler fakat oyunları Toronto gibi ağır bir rakip karşısında işleyecek bir seviyede değil. Sakatlıktan dönen Oladipo eski formunu bir türlü yakalayamadı. Son maçta da 25 dakikada sadece 8 sayı üretebilmişti.

Toronto Raptors konferansın en iyi 3 takımından birisi. Kadrosu çok fazla derin olmayabilir fakat skor dağılımının eşit olması, oyuncuların birbirini dengelemesi takımı eşsiz kılan durumlardan birisi oluyor. Indiana ise Toronto’ya bu ayın başında 3 günde 2 kere kaybetmişti. Bugün de kaybedeceklerini düşündüğümden ev sahibinin galibiyetini tercih edeceğim.

Forma giyemeyecek isimler

Toronto: Dewan Hernandez, Marc Gasol, Norman Powell
Indiana:

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 – 1.44

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …