Anasayfa / İddaa Tahminleri / Los Angeles Lakers – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 04.03.23 (2)

Los Angeles Lakers – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 04.03.23 (2)

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Los Angeles Lakers Cumartesi günü saat 06:30’da Minnesota Timberwolves ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 231.5 olarak açıklamışlar.

Lakers son dönemde hem Lebron’dan hem de Davis’den yoksun olarak çıktığı maçlarda bile güven verdi aslında ve 5 maçtan 4 tanesini kazanarak 30 galibiyete ulaştılar. Artık sadece play-in değil, ilk 6 yarışına da dahil oldular, yani direkt play-off bileti kapma şansları da var azımsanmayacak oranda… Bunun yanında evlerindeki son 3 maçtan ikisini kazandıklarını gördük ama sonuçlardan bağımsız olarak bir diğer ortak noktada nispeten düşük skorlu mücadeleler olmalarıydı, sırasıyla 221, 222 ve 235 sayı üretilmişti o iç saha maçlarında. Bu maçta da Lebron ve Russell’dan faydalanamayacaklar, ayrıca Davis ile Schröder’in durumları da maç saatinde belli olacak. 

Wolves ise son dönemde üst üste 3 mağlubiyet aldıktan sonra 1 Mart’taki son sınavında Clippers’ı deplasmanda 101-108 ile geçerek kötü gidişata dur demişti. Ayrıca onların da son dönemdeki maçlarda genelde düşük tempoda, savunma odaklı mücadeleler sergilediklerini belirtelim. Bu maçtan önceki 3 maçtan ikisinde de bizlere 220 ve 213 sayı izletmişlerdi. Towns’un sakatlığı devam ederken Nowell’ın durumu ise maç saatinde belli olacak, başka eksikleri bulunmuyor. 

Lakers’da hem Lebron hem de Russell’ın olmayışı, Davis ile Schröder’den de en az birinin forma giyemeyecek olması onların hücum gücünü epey aşağı çekecektir. Wolves’un iyi bir savunma takımı olduğunu, son dönemde standartların altında bir tempoda ve sert oynadıklarını biliyoruz. Bu maçta da eksik Lakers’ı savunmada epey zorlayacaklarını, Gobert ile çemberi iyi koruyarak son maçlarda olduğu gibi bizlere yine düşük skorlu bir mücadele izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ALT (231.5) – 1.46
Bets10 Oranı: ALT (231.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Indiana Pacers – Dallas Mavericks İddaa Tahmini (2) 28.03.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Indiana Pacers Salı günü saat 02:00’de Batı ekibi Dallas Mavericks ile …