Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 05.05.23

Ludwigsburg – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 05.05.23

Almanya easyCredit BBL 33. hafta mücadelesinde Ludwigsburg Cuma günü saat 21:30’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.55 olarak açıklamışken Best10 ise oranı 1.80 olarak belirlemiş.

Ludwigsburg bu sezon beklentilerin altında kalmış olsa da son 3 maçtan ikisini kazandılar ve bu sayede de 18 galibiyete ulaşarak kendilerine 6. sırada yer buldular. İlk 4 yarışından 2 adım gerideler ve kalan 2 maçta da bunu kapatmaları kolay değil… Diğer taraftan play-off biletini matematiksel olarak garantilemiş durumdalar, bu nedenke de kafaları rahat. Evlerindeki son 3 maçlarını da kazanmış olduklarını belirtelim. Son olarak Mitteldeutscher’i uzatmada zor da olsa 104-100 ile geçmişlerdi.

Chemnitz ise halen play-off yarışında yer alan ekiplerden birisi. Son 4 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 15 galibiyete ulaşarak averajla da olsa kendilerine 8. sıradan play-off potasında yer buldular şuan için. Deplasmandaki son 3 maçlarında ise sırasıyla Mitteldeutscher, Bayreuth, Gottingen gibi denk diyebileceğimiz rakipleri geçmeyi bilmişlerdi. Geçen hafta son olarak da konuk ettikleri Hamburg’u 87-80 ile yenmişlerdi. 

Ev sahibi ekip geçtiğimiz sezonki performanslarından uzak olsa da halen ligin kalbur üstü takımlarından birisi. Play-off dönemi yaklaşırken de ivmelerini yakalamak isteyeceklerdir. Chemnitz son dönemde formda olsa da dişlerine göre bir rakip. Miller, Cherry, Dunn, Hubb gibi silahları verimli kullanarak tempoyu istedikleri gibi dikte edeceklerini, taraftar desteğini de arkalarına alarak aradıkları galibiyeti bulacaklarını düşünüyorum. Handikap riskine girmeden direkt galibiyetlerini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.55
Best10 Oranı: MS 1 – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …