Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – Frankfurt İddaa Tahmini 05.05.23

Crailsheim Merlins – Frankfurt İddaa Tahmini 05.05.23

Almanya easyCredit BBL 33. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Cuma günü saat 21:30’da Frankfurt ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışlar.

Merlins son 5 maçtan 4 tanesini kaybetti ve 11 galibiyette kaldı, 14. sırada yer alıyorlar. Ancak düşme potasından sadece 2 galibiyet uzakta olduklarının altını çizelim. Dolayısıyla bu maçı kazanmaları ligde kalmayı garantileme yolunda çok kritik olacak. Diğer taraftan sonuçlardan bağımsız olarak son 3 iç saha maçlarından ikisinde yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi bizlere. Sırasıyla 171 ve 193 sayı üretilmişti o maçlarda.

Frankfurt ise ligin zayıf halkalarından birisi konumunda. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve 9 galibiyette kaldılar, 17. sırada yani düşme hattında yer alıyorlar. Buradan kurtulmak adına en yakın rakiplerinden sadece 1 adım gerideler ama geriye 2 maç kaldığı için de bu maçta kazanmaları çok önemli. Onların deplasman karnelerine bakarsak ise son 3 maçtan ikisinde yüksek skorlar izlemiştik, sırasıyla 176 ve 184 sayı üretilmişti o maçlarda.

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar olduğunu düşünmüyorum ve zaten iki takım da ligde kalmaya çalışıyor. Merlins hem ev sahibi avantajı ile hem de genel performans anlamında rakibinden önde. Ben yine de taraf bahsine yönelmeyeceğim. Bunun yerine iki takımın da son dönemde sergilediği tempo ve hücum odaklı basketbolu dikkate alarak bu maçta da yüksek skor tercihine yöneleceğim. Bir tarafta Batemon, Lewis, Mikalauskas, diğer tarafta Theodore, Lewis, Cooke varken karşılıklı olarak 80 baremini rahat geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (168.5) – 1.53
intobet Oranı: ÜST (168.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …