Anasayfa / Cholet / Provence Basket – Cholet İddaa Tahmini 05.05.23

Provence Basket – Cholet İddaa Tahmini 05.05.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 32. hafta mücadelesinde Provence Basket Cuma günü saat 21:00’da Cholet ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışlar.

Provence ligin en zayıf halkası konumunda ki son 5 maçlarından 4 tanesini de kaybettiler. Şuana kadar sadece 9 galibiyet toplayabildiler ve bitime 3 hafta kala son sırada yer alıyorlar, buradan kurtulmak için en yakın rakipleri ile aralarında ise 2 galibiyetlik fark var. Bu nedenke hiç hata yapmamaları gerekiyor. Son 2 maçlarını ise üst üste kaybederlerken yüksek tempo ve bol skor da diğer ortak noktaydı, sırasıyla 161 ve 167 sayı çıkmıştı o maçlarda.

Cholet ise her ne kadar son 5 maçtan 4 tanesini kaybetmiş olsa da halen 17 galibiyetle 6. sırada play-off potasında yer alan bir ekip. Bununla beraber son 2 maçlarına baktığımızda ise bizlere yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izlettiklerinin altını çizelim. Bu mçalarda Monaco’ya 94-86 ve Asvel’e 98-69 ile kaybettiklerini gördük. Artis, Campbell, Ellis’ gibi hem tecrübeli hem de kaliteli skor opsiyonlarına sahipler ki ellerinde Bliznyuk ve Dallo gibi farklı silahlar da mevcut. 

İki takım adına da sezon henüz tamamlanmadı, hedefleri var. Provence bu maçı kaybederse matematiksel olarak lige veda etmiş olacak. Diğer yandan Cholet ise play-off potasındaki yerini garantilemek adına kazanmaya devam etmek durumunda. Böyle bir ortamda iki takımın da kazanmak adına yüksek motivasyonla oynayacağını, bununda tempoyu arttıracağını ve bizleri yüksek skorlu, keyifli bir maçın beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (158.5) – 1.55
intobet Oranı: ÜST (158.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …