Anasayfa / FC Bayern Munich / Maccabi Tel Aviv – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 09.11.23

Maccabi Tel Aviv – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 09.11.23

Turkish Airlines Euroleague 7. hafta mücadelesinde Maccabi Tel Aviv Perşembe günü saat 22:05’de FC Bayern Munich ile karşılaşacka. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Maccabi son dönemde toparlandı ve 3 maçtan ikisini kazanarak 5. maçın ardından 3. galibiyetlerine ulaştılar. Ülkelerindeki olağanüstü durumdan dolayı 1 maçları eksik ve iç saha maçlarını Belgrad’da Nikolic Hall’da oynayacaklar, buradaki ilk maçlarına çıkacaklar. Geçen hafta İtalya’da play-off yarışındaki önemli rakiplerden Milano’yu 8 sayı farkla geçerek moral depoladılar. O maçta Rivero 21 sayı, 4 ribaund, Brown 20 sayı, 12 asist, Colson 16 sayı, 6 ribaund ve Nebo 14 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren isimlerdi. Yıldız guardları Baldwin’in dönme ihtimali var, durumu maç saatinde belli olacak.

Koç Laso yönetimindeki Bayern ise henüz istenen seviyeye gelemedi ve son 3 maçlarını üst üste kaybederek kötü bir dönemden geçtiklerini gösterdiler, topalmda da 6 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildiklerini belirtelim. Evden uzaktaki son 2 maçlarında Barça’dan tam 29 sayı fark yerken, denk diyebileceğimiz rakiplerinden biri olan Kızıl Yıldız’a da direnmelerine rağmen 6 sayı farkla kaybetmişlerdi. Uzun süreli sakatlığı bulunan kaptan Lucic dışında eksikleri yok. 

İki takım arasında kağıt üstündeki kadro kalitesi anlamında da sahada oynanan basketbol açısından da net farklar var, tabiki Maccabi her alanda rakibinden önde olan taraf. Baldwin dönse de dönmese de Brown, Rivero, Colson gibi etkili silahların liderliğinde burada, yeni evlerinde sorun yaşamayacaklarını, özellikle deplasmanlarda varlık gösteremeyen Bayern karşısında hanelerine düşük farklarla da olsa bir galibiyet daha yazdıracaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …