Anasayfa / İddaa Tahminleri / Olimpia Milano – Valencia İddaa Tahmini 09.11.23

Olimpia Milano – Valencia İddaa Tahmini 09.11.23

Turkish Airlines Euroleague 7. hafta mücadelesinde Olimpia Milano Perşembe günü saat 22:30’da Valencia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Milano’da işler yolunda gitmiyor ve artık sezonu kaybetmemek adına reaksiyon göstermeleri, özellikle evlerinde bir seri yakalamaları gerekiyor! Geçen hafta burada konuk ettikleri güçlü rakiplerden Monaco karşısında aslında iyi direnmişlerdi ama sonunu getirememiş, 6 sayı farkla kaybetmişlerdi. Sonrasında Serie A’da ise deplasmanda olmalarına rağmen kendi sikletlerinde olmayan zayıf rakipleri Brindisi karşısında 30 sayı farkla kazanarak bir patlama yaptılar! Baron’dan yine faydalanamayacaklar, başka eksikleri yok. 

Yarasalar ise bu sezonun flaş ekiplerinden birisi. Son 2 maçlarını üst üste kazanarak toplamda 5 galibiyete ulaştılar ve zirve takibini sürdürüyorlar sadece 1 mağlubiyetle! Ancak haftasonu Endesa sahnesinde konuk oldukları kendi seviyelerinden bir altta olan, önemli eksikleri bulunan Badalona’ya 80-76 ile kaybettiler, iyi sinyaller vermediler. Ayrıca uzun süreli sakatlığı bulunan Hermannsson’un yanı sıra yıldız guardları Jones’dan da faydalanamayacaklar ve diğer oyun kurucu Jovic’in durumu da maç saatinde belli olacak. 

Play-off hedefinden uzaklaşmak istemeyen Milano’nun artık evinde bir reaksiyon göstermesi gerekiyor. Jones’dan yoksun olan ve deplasmanlarda güven vermeyen, haftasonu da Badalona karşısında yıpratıcı bir kayıp yaşamış olan Valencia’yı gözlerine kestirmiş durumdalar. Melli, Shields, Mirotic gibi silahların devreye girerek bu kez hata yapmayacaklarını, düşük farklarla da olsa istedikleri galibiyeti bu hafta alacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.42
Rexbet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …