Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Mali – Porto Riko İddaa Tahmini 05.07.19

Mali – Porto Riko İddaa Tahmini 05.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası çeyrek final mücadelesinde Mali Cuma saat 13:00’da Porto Riko ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Porto Riko lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Mali tartışmasız turnuvanın sürpriz ekiplerinden biri. Grupta Letonya’yı 14 ve Kanada’yı son topta 1 sayı ile geçerken Avusturalya’ya 3 sayı farkla yenilmişlerdi. Son 16 maçında ise Yeni Zelanda’yı 15 sayı farkla rahat geçerek çeyrek finale geldiler. Oumar Ballo ve Siriman Kanoute takımın en dikkat çeken isimleri oldular bu başarılı süreçte.

Porto Riko ise sonradan açılan takımlardan biri oldu. Gruptaki 3 maçını da sırasıyla Fransa’ya 23, Sırbistan’a 1 ve Çin’e 5 sayı farkla kaybetmelerine rağmen son 16 maçında güçlü Arjantin’i tam 20 sayı farkla geçerek adlarını çeyrek finale yazdırmayı başardılar. Jermaine Miranda Perez ve turnuvanın formda isimlerinden Julian Lee Strawther Arjantin galibiyetinin mimarlarıydılar.

Turnuvanın belki de en sürpriz ve aynı zamanda form grafiği yüksek takımlarından ikisi çeyrek finalde karşı karşıya gelecek. Mali her ne kadar fiziksel olarak daha üstün görünse de Porto Riko da etkili kısaları ile sonuca gidebilen bir takım. Arjantin karşısında aldıkları farklı galibiyetin de moraliyle bu maçta kolay pes etmeyeceklerini ve kaybetseler de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) / 1.85
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shenzhen – Beijing Ducks İddaa Tahmini 16.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shenzhen Perşembe saat 14:35’de Beijing Ducks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …