Anasayfa / İddaa Tahminleri / Manawatu – Whai İddaa Tahmini 26.05.24

Manawatu – Whai İddaa Tahmini 26.05.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Manawatu Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.54 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.70 olarak belirlemiş. 

Manawatu bu sezonun zayıf halkalarından birisi oldu şuana kadar. Çıktıkları 10 maçtan 9 tanesini kaybettiler ve Southland ile beraber son sırayı paylaşıyorlar 11 takımlı ligde. Evlerinde çıktıkları 4 maçın tamamını kaybetmişler, rakip takımlar onlara ortalama 13 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Son olarak Wellington’u konuk etmişler ve hiç direnemeden tam 25 sayı farkla hezimete uğramışlardı. 

Ligin yeni takımı Whai ise ortaka şekerli bir performans sergiledi şuana kadar. 11 maçtan 4 tanesini kazanmayı başardılar ve averajla da olsa ilk 6 takım arasındalar şuanda. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son maçlarında konuk oldukları Nelson’u zorlanmadan 69-83’lük skorla yenmeyi bilmişlerdi. O maçta Carr 25 sayı, 12 ribaund ile yıldızlaşmış, Bezzant 18 sayı, 5 ribaund ve Perrott-Hunt 18 sayı, 7 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu zaten puan tablosuna bakınca da anlıyoruz. Manawatu bu sezon içerde dışarıda farketmiyor, sürekli kaybediyor. Bu maçta da evlerinde olsalar bile Whai karşısında işlerinin zor olacağını düşünüyorum. Son deplasman maçında Giants’ı yenenen Whai’nin Bezzant, Carr, Perrott-Hunt liderliğinde bu deplasmandan da galibiyet çıkararak çıkışını sürdüreceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.54
Hovarda Oranı: MS 2 – 1.70
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …