Anasayfa / Basquet Girona / Manresa – Girona İddaa Tahmini 26.08.22

Manresa – Girona İddaa Tahmini 26.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Manresa Cuma günü saat 21:30’da Girona ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Manresa koç Martinez liderliğinde geçen sezon bıraktığı yerden devam etmek istiyor ve bu yolda yine iddialı bir kadro kurdular. Harding, Bortolani, Tyson Perez, Olumuyiwa, Badiou, Justin Hamilton ve Yalova’dan hatırlayacağınız Marcus Lee takıma yeni katılan önemli isimler oldular. Thomasson, Maye, Bako, Sima, Moneke ve Francisco ile ise yollar ayrıldı. Garcia, Dani Perez, Jou, Vaulet, Valtonen ve Steinbergs ile ise yola devam ediliyor. 

Girona ligin yeni takımlarından birisi ve koç Reneses’i göreve getirerek önemli bir işe imza attılar. Kadroya baktığımızda ise yeni transferlerden Colom, Kameron Taylor, Garino, Roko Prkacin öne çıkıyorlar, ayrıca yola deam ettikleri Fjellerup ve Vila da önemli parçalar. Ancak bu kadronun ligde kalma konusunda yeterli olabileceğini pek düşünmüyorum. Elbette kurt hoca Reneses’in varlığı bir fark yaratacaktır ama Endesa gibi üst düzey bir ligde işlerinin çok zor olacağını düşünüyorum. 

İki takım arasında hem tecrübe hem de kalite anlamında ciddi farklar olduğunu düşünüyorum. Açıkası Girona’nın en önemli transferi koç Reneses oldu ama onun da bu maçta karşısında Martinez gibi bir diğer kurt hoca olacak. Manresa’nın elinde Harding, Bortolani, Perez, Badiou, Hamilton, Lee gibi çok değerli parçalar var ve kendi sahalarında oynayacakları bu hazırlık maçında kendi seviyelerinde olmayan rakip karşısında sorun yaşamayacaklarını, düşük handikapı geçerek yollarına devam edeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …