Anasayfa / FC Porto / Obradoiro – FC Porto İddaa Tahmini 26.08.22

Obradoiro – FC Porto İddaa Tahmini 26.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Obradoiro Cuma günü saat 21:00’da FC Porto ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Obradoiro koç Fernandez yönetiminde bu sezon da sürpriz yapabilecek kapasitede, yüksek potansiyelli bir kadro kurdu. Westermann, Paige, David Walker, Bender, Blazevic, Ruben Guerrero gibi heyecan verici oyuncular kadroya katarken Scrubb kardeşler, Munoz, Vicedo, Zurbriggen gibi değerli isimlerle yola devam ediyorlar. Okouo, Ellenson, Hobbs, Birutis ve Robertson ise takımdan ayrılan önemli isimler olarak kayda geçti.

Porto ise son yıllarda Avrupa sahnesinde adını duyurmaya çalışan, yatırımlarını arttıran bir kulüp. Futboldaki başarılarını basketbola taşımaya çalışıyorlar. Koç Sa’nın elindeki kadroya baktığımızda geçen sezon da takımın önemli isimleri olan Landis, Hollanda milli takımının lideri Kloof ve kadroya yeni eklenen isimler Finke, Teyvon Myers, Jimmie Taylor ve Purifoy öne çıkan isimler konumundalar. Ancak elbette bu kadroyla üst düzey liglerde mücadele eden takımlara karşı direnmeleri zor. 

Endesa’nın köklü takımlarından biri olan ve her sezon istikrarlı bir şekilde ligde kalan, hatta zaman zaman play-off’u da zorlayan bir takım Obradoiro. Bu sezon öncesi de koç Fernandez yönetiminde yine can yakacak, potansiyelli bir kadro kurdular. Evlerindeki bu ilk hazırlık maçında Westermann, Paige, Walker, Scrubb kardeşler gibi tecrübeli isimlerle kalitelerini sahaya koyacaklarını ve çift haneli farklarla net bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …