Anasayfa / Charlotte Hornets / Memphis Grizzlies – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 14.03.24

Memphis Grizzlies – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 14.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Memphis Grizzlies Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Charlotte Hornets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 205.5 olarak açıklamışlar. 

Grizzlies konferansın zayıf halkalarından birisi, sezon boyunca sakatlıklardan en çok canı yanan takım oldular ki şuanda da neredeyse takımın üçte ikisi sakat zaten… Bu durum da tabiki en çok skor üretiminde onları zorluyor. Son 3 maçlarına baktığımızda içerde dışarıda olmaksızın ikisinde ortak nokta düşük tempo ve kısır mücadelelerdi. O maçlarda sırasıyla bize 191 ve 206 sayı izletmişlerdi. Watanabe, Smart, Rose, Clarke, J.Jackson, Bane gibi önemli silahları yine kullanamayacakları gibi, Stevens ile Aldama’nın durumları da belirsiz.

Hornets’ın da durumu rakibinden farklı değil, onlar da Doğu’nun zayıf ekiplerinden birisi konumundalar. Onların da başı sakatlıklarla dertte diyebiliriz. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler. Evden uzaktaki son 2 maçlarında üretimde sorun yaşadıklarını biliyoruz. Denk rakiplerle oynamış olmalarına rağmen Wizards’a 100 sayı ve Pistons’a ise 97 sayı gönderebilmişlerdi. Bu maçta da Ball, Curry, M.Williams gibi değerli silahları kullanamayacaklar. 

İki takım da kendi konferanslarında ve aslında ligde genelinde zayıf halkalar arasında yer alıyorlar. İki takım da önemli isimlerini sakatlığa kurban verdiler. Sakatların sayısı arttıkça otomatikman hücumdaki kaliteleri ve potansiyelleri düşüyor. Bu maçta da bize düşük kalite, temposuz ve kısır bir mücadele izletecekerini düşünüyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (205.5) – 1.47
intobet Oranı: ALT (205.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …