Anasayfa / Cleveland Cavaliers / New Orleans Pelicans – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 14.03.24

New Orleans Pelicans – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 14.03.24

NBA Batı ekibi New Orleans Pelicans Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Pelicans son 4 maçını üst üste kazandı ve ne kadar formda olduğunu gösterdi. Bu sayede de 39 galibiyete ulaştılar. Hedefledikleri play-off potasında kendilerine sağlam bir yer edinmeye çalışıyorlar. Bununla beraber artık ilk 4 yarışından da sadece 2 adım uzaktalar. Evlerindeki performasnlarına baktığımzıda ise son maçta konuk ettikleri dişli Doğu ekiplerinden Pacers’ı tam 27 sayı farkla geçmişlerdi. Bu maç öncesinde önemli bir eksikleri yok. 

Cavs ise rakibinin aksine son dönemde formuz, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Bu nedenle de 41 galibiyette kaldılar. Evet halen 3. sırada yer alıyorlar ancak diğer handan ikinci sıra yarışında Bucks’ın bir adım geirsine düştüler ve alttan gelen Knicks de onlara biraz daha yaklaştı. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarından ikisini kaybettiklerini görüyoruz. Son olarak Hawks karşısında direnememişler ve 11 sayı farkla kaybetmişlerdi. Mobley, Strus ve Wade’den yine faydalanamayacaklar, Mitchell’ın durumu ise net değil. 

Kağıt üstünde iki takımın denk olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ancak Cavs’da Mitchell oynayabilir belki fakat Mobley ve Strus gibi iki ilk beş oyuncularından faydalanamayacak olmaları işlerini bu deplasmanda zorlaştırıyor kuşkusuz. Pelicans son dönemde formda, üst üste galibiyetler aldı ve bu maçta da taraftalarının önünde McCollum, Ingram, Valanciunas, Williamson gibi silahlarıyla sürprize izin vermeyeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.53
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …