Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Metropolitan Levallois – Gravelines İddaa Tahmini 06.03.20

Metropolitan Levallois – Gravelines İddaa Tahmini 06.03.20

Fransa JeepElite Pro A 25.hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cuma saat 22:30’da Gravelines ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 86.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 89.5 olarak belirlemiş.

Levallois liglere verilen aradaki kupa mücadelesinde beklentilerin altında kaldı ve yarı finalde Asvel karşısında sadece 59 sayıda kalarak elendi. Ancak ligde halen iyi durumdalar, 17 galibiyetle 4.sıradalar ve alttan gelen Bourg’a yerlerini kaptırmamak için kazanmaya devam etmeleri gerekiyor. Bu sezon evlerindeki 11 maçtan 9 tanesini kazandılar ve bu maçlarda rakip potalara ortalama 91 sayı göndermişlerdi. Evlerindeki son lig maçında Strasbourg’u 97-89 ile geçmişlerdi. Weber-Gray ikilisi formdalar ve takımlarını hücumda taşıyorlar.

Gravelines ise toplayabildiği 7 galibiyetle düşme potasında yer alıyor, ligin zayıf halkalarından biri. Özellikle deplasman karneleri çok sıkıntılı, 12 maçtan 10 tanesini kaybettiler. Bu maçlarda rakiplerin ortalama 85 sayı üretmesine izin vererek savunmada ne kadar yumuşak olduklarını da gösterdiler. Üst sıralarda yer alan takımlara karşı savunmada daha da fazla zorlandılar, Bourg’dan 89 ve Asvel’den 103 sayı yemişlerdi.

İki takım arasında net bir kalite farkı var. Levallois bireysel anlamda çok etkili hücum silahları ile dolu olan bir takım. Hem içerden hem de dışarıdan yumuşak olan Gravelines savunmasını rahatlıkla deleceklerini düşünüyorum. Evlerinde tempoyu ne kadar yükselttiklerini biliyoruz ve bir kez daha rahat bir hücum maçı çıkararak kazanırken 90 sayılara ulaşmalarını bekliyorum düşme hattında olan zayıf rakipleri karşısında.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (89.5) – 1.94
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …