Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Brose Bamberg İddaa Tahmini 06.03.20

Wurzburg – Brose Bamberg İddaa Tahmini 06.03.20

Almanya easyCredit BBL 22.hafta mücadelesinde Wurzburg Cuma saat 22:30’da Brose Bamberg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Wurzburg 20 maçın ardından 11 galibiyet toplayabildi ve bu maçtaki rakibi Bamberg artı Ulm ve Gottingen ile birlikte çetin bir play-off yarışına girecekler önümüzdeki haftalarda. İç saha performansları ise ortalama seviyede, 10 maçtan 6 tanesini kazanabildiler şuana kadar. Son 4 iç saha maçlarından 3 tanesini kazandılar ve geçen hafta deplasmanda Bonn’u 9 sayı farkla yenerek de moral depoladılar. Hulls, Wells, Bowlin takımın en güvendikleri isimler.

Bamberg ise sezonun büyük hayal kırıklıklarından biri. Hem BCL’de son 16 takım arasına kalamadılar hem de BBL’de sadece 11 galibiyet toplayıp play-off resmine zorla dahil olabildiler şuana kadar. Crawford ile kadrolarını güçlendirdiler ancak bu da yeterli olmadı ki geçen hafta Alba Berlin deplasmanında tam anlamıyla dağıldılar, 37 sayı fark yediler. Zaten bu mağlubiyetle de onların eski günlerinden çok ama çok uzak olduklarını bir kez daha görmüş olduk.

Wurzburg kendi sahasında iyi oynayan, limitleri sınırlı ama bir kadar da disiplinli ve yüksek verimli oyunculardan kurulu bir takım. Bu maçın ne kadar önemli olduğunu biliyorlar play-of yarışı açısından ve dolayısıyla ekstra konsantre olacaklarını düşünüyorum. Berlin karşısında ağır bir yenilgi alan ve mental olarak çökmüş bir görüntü veren Bamberg’in bu zorlu deplasmanda reaksiyon göstermesi kazanması elbette sürpriz olmaz ama agresif oynamasını beklediğim ev sahibinin kolay pes etmeyeceğini, kaybetse de handikapta kalacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.46
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …