Anasayfa / Boston Celtics / Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 20.09.20 (Basket Guru)

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 20.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 3. maçında Miami Heat Pazar saat 03:30’da Boston Celtics ile karşılaşacak. İddaa Miami’nin lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Miami yarı final serisinde Milwaukee’yi geçerek önemli bir performans sergilemişti ama daha da önemlisi bunun bir sürpriz olmadığını final serisinin ilk 2 maçında Boston’u yenerek de gösterdiler. Butler ve Dragic liderliğinde Adebayo ile Crowder’ın enerjisi Boston’a fazla geldi açıkçası. Robinson ve Herro gibi isimlerden de x-faktör katkısı alan koç Spoelstra’nın taktik anlamında da koç Stevens’in önünde olduğunu gördük, ikinci maçtaki alan savunması tercihi ve yaptıkları geri dönüş serinin kalanı için Miami’ye önemli bir psikolojik üstünlük kazandırmış durumda.

Boston Tatum, Walker, Brown üçlüsünün liderliğinde buraya kadar geldi. Ancak Smart dışında takımın geri kalanından istikrarlı bir katkı alamıyorlar. Son maçta da Miami’nin sürpriz alan savunmasına karşı en iyi çözüm olan dış şutlar konusunda da istenen verimi alamadılar. Ayrıca Miami’nin de tam 6 oyuncudan birden çift haneli skor katkısı almasını engelleyecek kompakt savunmayı ortaya koyamadılar.

Kağıt üstünde iki denk takım olsalar da Miami enerji, özgüven ve kollektif oyun anlamında Boston’dan önde bir görüntü verdi ilk 2 maçta. Özellikle son maçta ortaya koydukları alan savunması da Boston’u çaresiz bıraktı, Miami’nin geri dönüşüne engel olamadılar. Bu maçta da Miami’nin 2-0 önde olmanın moraliyle direncini ve enerjisini yüksek tutacağını, yine Butler ve Dragic liderliğinde favori olan taraf olduklarını düşünüyorum. Boston’un seride 3-0 düşmemek için varını yoğunu ortaya koymasını beklediğim karşılaşmada yine Miami lehine açılan handikapı yanıma almayı tercih edeceğim.

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.44
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Krka – Igokea İddaa Tahmini 21.10.20

Adriyatik Ligi 2. hafta erteleme maçında Krka Çarşamba saat 18:00’da Igokea ile karşılaşacak. JetBahis toplam …