Anasayfa / NBA / Miami Heat – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 09.03.23

Miami Heat – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 09.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Miami Heat, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Cleveland Cavaiers ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın ilk yarı limitini 107.5 olarak belirlemiş.

Miami Heat önce Philadelphia ardından New York’a mağlup olduktan sonra Atlanta’yla karşı karşıya geldiği iki kritik maçı da boş geçmeyerek bir alt sırasındaki Atlanta’yla maç farkını 3’e çıkardı. 7. sıradaki yerini böylece daha sağlama almış olan ekip ligin en savaşçı takımlarından birisi olmaya devam ediyor. Sezon belki onlar için çok iyi bir yerde bitmeyecek fakat Miami’yle oynamak her zaman çok zorludur.

Cleveland Cavaliers ise Boston gibi zorlu bir rakibi yenerek geliyor bu maça. 41-26’lık dereceyle 4. sırada bulunan ekip muhtemelen ligi 4-6 konumunda bitirecek çünkü üst sırayla aradaki maç farkı 2.5-3 maça çıkmış durumda ve buradan sonra rakiplerin hata payları da son derece düşük. Boston karşısında uzatmaya giden maçta Donovan Mitchell 40 sayıyla takımına galibiyeti getiren bir lider performansı sergiledi.

Maçın Miami’de oynanacak olmasıyla birlikte iki tarafın galibiyet oranını 50-50 olarak görmekteyim. Miami son iç saha maçlarında Philadelphia’yı saymazsak çok önemli performanslar ortaya koydu ve en formda takıma bile kolay galibiyet fırsatı vermedi. Cleveland’ın da son üç deplasman maçını kaybettiğini biliyoruz. İki taraf da düşük tempo paydasında birleşiyor ve aralarındaki son maçta da bunu gördük. Fakat bu gece oynanacak maçta işlerin ve temponun en azından başlangıçta farklı olmasını beklediğim için tercihim ilk yarı üst seçeneğinden yana olacak.

Eksikler:

Miami: Kevin Love (gtd), Kyrie Irving
Cleveland:

İddaa Oranı: İY ÜST (107.5) – 1.71
intobet Oranı: İY ÜST (107.5) – 1.92
Güven Endeksi: 7Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 28.03.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden New York Knicks Salı günü saat 02:30’da Batı ekibi Houston Rockets …