Anasayfa / İddaa Tahminleri / Miami Heat – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 05.02.24

Miami Heat – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 05.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Miami Heat Pazartesi günü saat 02:00’da Batı ekibi Los Angeles Clippers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Heat son 2 maçını kazanarak kötü gidişata dur dedi ve 26 galibiyete ulaşarak 8. sırada yer aldı ancak halen play-off potasından halen 1 adım uzaktalar, onlar adına sevindirici nokta ise 1 maçlarının eksik olması. Evlerindeki son maçlarında ise konuk ettikleri Batı’nın dişli ekiplerinden Kings’i 9 sayı farkla geçmeyi başarmışlardı. Bu maç öncesinde Robinson dışında eksikleri bulunmuyor. 

Clippers ise son 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve Batı’nın iddialı takımlarından biri konumundalar. Topladıkları 32 galibiyetle 3. sırada yer alıyorlar ki liderden sadece 2 galibiyet gerideler. Deplasman karnelerine baktığımızda da işlerin yolunda gittiğini görüyoruz. Son 2 maçta Doğu’nun zayıf ekipleriyle karşılaşmışlar, Wizards’ı 16 sayı ve Pistons’ı ise 11 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Zubac’ın da dönmesiyle tam kadro olacaklarını belirtelim. 

İki takım arasında bana göre net bir siklet farkı var. Clippers her alanda rakibinden üstün bir takım. Son dönemde formda olmalarının yanı sıra ellerinde Harden, Kawhi, George, Westbrook, Zubac gibi çok önemli silahlar var. Heat de elbette kendi sahasında Herro, Butler, Adebayo üçlüsüyle ile direnecektir, kolay lokma olmayacaktır. Ama ben Clippers’ın Büyük Üçlüsü liderliğinde düşük bir farkla da olsa bu deplasmandan galibiyet çıkaracağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. …