Anasayfa / Houston Rockets / Minnesota Timberwolves – Houston Rockets İddaa Tahmini 05.02.24

Minnesota Timberwolves – Houston Rockets İddaa Tahmini 05.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Pazartesi günü saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Wolves son 3 maçtan ikisini kazandı ve bu sayede de 34 galibiyete ulaşarak Thunder ile beraber liderlik koltuğunu paylaşmayı sürdürdüler. Evlerindeki son 2 amçta ise Dallas’ı Doncic’siz yakalamışken tam 34 sayı farkla ezip geçmişler ama ardından Doğu’nun dişli ekiplerinden genç ve dinamik Orlando’ya direnseler de son nefeste 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Gobert’in durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok. 

Rockets da rakibi gibi son 3 maçtan 2 galibiyet çıkarmayı başardı ve 23 galibiyete ulaştılar bu sayede. Ancak halen play-in potasının bir adım dışında. Onlar adına olumlu nokta ise rakiperinden 2 maçlarının eksik olması. Diğer yandan deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu da belirtelim… Evden uzaktaki son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler… Son olarak Doğu’nun dişli ekiplerinden Nets’e konuk olmuşlar, direnseler de son nefeste 2 sayı ile kaybetmişlerdi. Eason’dan yine faydalanamayacaklar, Landale’in durumu ise belirsiz.

Wolves, konferansın zirvesinde yer alıyor Thunder ile beraber. Ellerinde ikiz kuleleler Gobert ile Towns dışında Reid, Edwards, Conley gibi başka değerli silahlar da var. Evet Rockets da son dönemde Alpi, VanVleet, Brooks, Smith, Green gibi isimlerle iyi işlere imza atıyor olsa da genelde evlerinde etkili oluyorlar. Bu zorlu deplasmanda Wolves gibi tecrübeli bir takım karşısında fazla direnemeyeceklerini, kaybederken handikapı koruyamayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.47
Rexbet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …