Anasayfa / İddaa Tahminleri / Oklahoma City Thunder – Toronto Raptors İddaa Tahmini 05.02.24

Oklahoma City Thunder – Toronto Raptors İddaa Tahmini 05.02.24

NBA Batı Konferansı ekibi Oklahoma City Thunder Pazartesi günü saat 03:00’da Doğu ekibi Toronto Raptors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Son 2 maçını üst üste kazanan Thunder, 34 galibiyete ulaştı ve Wolves ile beraber liderlik koltuğunda oturmayı sürdürdü Batı’da. Son dönemde iç saha performansları da gayet iyi, 5 maçtan 4 tanesini kazandılar bu maça gelirken. 3 Şubat’taki son sınavda konuk ettikleri Doğu’nun zayıf ekiplerinden Hornets karşısında 20 sayı farkla dominant bir galibiyet almışlardı. Joe ve Jalen Williams’dan faydalanamayacaklar, Mann’in durumu ise belirsiz.

Kanada ekibi ise Doğu’nun vasat ekiplerinden birisi… Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 17 galibiyette kaldılar, 12. sırada yer alıyorlar. Play-in potası ile aralarında 5 galibiyetlik bir fark oluşmuş durumda. Deplasman karneleri de tahmin edeceğiniz üzere sıkıntılı, evden uzaktaki son 5 maçlarından 4 tanesinde mağlup oldular. Son olarak 3 Şubat’da bir diğer Batı ekibi Rockets karşısında deplasmanda hiç varlık gösterememişler ve tam 29 sayı fark yemişlerdi! Bu maç öncesi önemli bir eksikleri yok. 

Elbette iki takım arasında net bir seviye farkı var. Thunder, Batı’nın zirvesinde yer alan iki takımdan biriyken, Raptors ise Doğu’nun vasat ekiplerinden birisi. Bu ortamda da Thunder’ın evinde favori olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Gilgeous-Alexander ve Giddey liderliğinde vasat rakipleri karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, rakibin direncini fazla uzatmadan kıracaklarını ve handikapı geçerek hanelerine bir galibiyet daha yazdıracaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.46
Betroad Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …