Anasayfa / İddaa Tahminleri / Utah Jazz – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 05.02.24

Utah Jazz – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 05.02.24

NBA Batı Konferansı ekibi Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da Doğu ekibi Milwaukee Bucks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 243.5 olarak açıklamışlar. 

Jazz son 3 maçını üst üste kaybederek bir düşüşe geçmiş durumda. Ama buna rağmen topladıkları 24 galibiyetle halen play-in potasında 10. ve son sıradan da olsa yer almayı başardılar. Evlerindeki son 2 maçlarını üst üste kaybederken ortak noktaların yüksek tempo ve bol skor olduğunu da gördük, sırasıyla 263 sayı ve 251 sayı üretilmişti o maçlarda. Bu maç öncesi eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor. 

Bucks ise son 3 maçından ikisini kaybetti, istediği sonuçları alamadı. Ama buna rağmen topladıkları 33 galibiyetle kendilerine 2. sırada yer bulmuş durumdalar Doğu konferansında. Evden uzaktaki son 2 maçlarında farklı sonuçlar çıkmış olsa da ortak noktanın yüksek tempo ve hücum odaklı bir basketbol olduğunu söyleyebiliriz, sırasıyla 235 ve 246 sayı izletmişlerdi bize. Bu maçta Lopez ve Middleton gibi iki önemli isimden faydalanamayacakları gibi Lillard’ın durumu da maç saatinde belli olacak. 

Jazz, özellikle Salt Lake City’deki maçlarda kolay lokma olmayan bir takım. Sexton, Clarkson, Markkanen, Collins gibi önemli silahlara sahipler ve hepsi bu maçta sağlıklı olarak sahada olacaklar. Bucks cephesinde hem Middleton hem de Lopez’in olmayacak olması, hatta Lillard’ın durumunun belirsiz olması bu maçta taraf ve handikap bahisleri açısından benim kafamı karıştırıyor. Ama iki takımın da hücum gücünün yüksek olduğunu hatırlamakta fayda var. Bucks’ın da eksiklere rağmen Giannis liderliğinde Jazz’ın temposuna ayak uydurup atarak karşılık vereceğini, maçı toplam baremden üste taşıyacağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (243.5) – 1.50
Hovarda Oranı: ÜST (243.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. …