Anasayfa / Brooklyn Nets / Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 22.03.24

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 22.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Milwaukee Bucks Cuma günü saat 03:00’da Brooklyn Nets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Bucks hem konferansın hem de ligin iddialı takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de 44 galibiyete ulaşarak 2. sıradaki yerlerini korudular. Evlerindeki performanslarına bakınca ise 4 maçtır kaybetmediklerini görüyoruz, son olarak Batı’nın güçlü ekiplerinden Suns karşısında zorlanmadan 11 sayı farkla net bir galibiyete imza atmışlardı. Bu maçta tecrübeli forvet Middleton’dan faydalanamayacaklar, başka bir eksikleri yok. 

Nets cephesinde ise işler yolunda değil, son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 26 galibiyette kaldılar, play-in potasından 4 adım uzaktalar ve 1 maçları da fazla… Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda ise 3 maçtır kazanamadıklarını görüyoruz. Son olarak Batı’nın alt sıra ekiplerinden Spurs’e uzatma sonunda 7 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Finney-Smith dışında önemli bir eksikleri yok. 

İki takım arasında net bir siklet farkı var, sonuçta Bucks’ın elinde Giannis ve Lillard gibi iki süper yıldız birden var. Buna ek olarak evlerinde oynayacaklar ve bunun avantajını şuana kadar çok iyi kullandıklarını biliyoruz. Bu maçta da zayıf ve formsuz rakipleri karşısında sorun yaşamayacaklarını, hem Giannis hem de Lillard’a sahip olmasının lüksünü ortaya koyarak çift haneli farklarla net bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.44
Hovarda Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …