Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Minnesota Timberwolves – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 23.03.24

Minnesota Timberwolves – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 23.03.24

NBA Batı Konferansı ekibi Minnesota Timberwolves Cumartesi günü saat 03:00’da Doğu ekibi Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Wolves bu sezonun iddialı takımlarından birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de kendilerine 3. sırada yer buldular, lider Thunder’dan sadece 1 galibiyet gerideler. Evlerindeki son 2 maçta ise tam olarak beklentileri karşılayamadılar, önce zayıf Portland’ı zorlanarak 5 sayı farkla geçmişler sonra da güçlü Nuggets karşısında direnseler de 3 sayı farkla kaybetmişlerdi. Towns’dan yine faydalanamayacaklar, Gobert’in durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Cavs ise Doğu’nun iddialı takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 43 galibiyette kaldılar, ikinci sıradaki Bucks’dan 2 adım geriye düşmüş oldular. Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçta Houston’a direnemediklerini ve 14 sayı fark yediklerini, ardından dişli play-off ekiplerinden Pacers’ı 5 sayı farkla geçtiklerini gördük. Bu maçta Strus, Mobley, Mitchell gibi 3 tane ilk 5 oyuncularından faydalanamayacaklar. 

İki takım arasında net bir siklet farkı var diyebiliriz, özellikle Cavs’da Mobley ile Mitchell’ın eksik olduğu ortamda. Evet Wolves’da da Towns yok ancak Edwards ile Conley liderliğinde uzunların yokuğunda önmeli işlere attılar bu sezon bir çok kez, yani durumu alışıklar. Evlerinde oynamanın da avantajıyla zirve yarşında kritik bir dönem girmişken bu maçta hata yapmayacaklarını tahmin ediyorum. Handikapı da geçerek kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.49
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …