Anasayfa / İddaa Tahminleri / San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 23.03.24

San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 23.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Cumartesi günü saat 03:00’da Memphis Grizzlies ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Spurs ligin en zayıf takımlarından birisi. Şuana kadar çıktıkları 69 maçtan sadece 15 tanesini kazandılar ve tabiki konferansın son sırasında yer alıyorlar. Son 5 naçlarından da 4 tanesini kaybettiklerini gördük. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise denk rakiplerden Nets’i uzatma sonunda 7 sayı farkla geçerken, güçlü play-off ekiplerinden Dallas’a karşı ise direnseler de 6 sayı farkla yenilmişlerdi. Bu maç öncesi eksikleri yok, tam kadro olarak sahada olacaklar. 

Grizzlies da rakibi gibi konferansın zayıf halkalarından birisi. Her ne kadar daha fazla galibiyet almış olsalar da sahada ortaya koydukları basketbol bunu yansıtmıyor. Son 2 deplasman maçlarında Kings’e 10 sayı ve Warriors’a 21 sayı farkla kaybetmişlerdi. Takımdaki sakatlık kabusu devam ediyor. Neredeyse sakat olan oyunculardan ayrı bir takım yapılabilir! Bu maçta da Watanabe, Stevens, Smart, Rose, Kennard, Clarke, Bane gibi isimlerdn faydalanamayacaklar, LaRavia ile Konchar’ın durumları ise maç saatinde belli olacak. 

İki takımın da play-in ile herhangi bir alakası yok, yani sezonun kalanını hedefsiz geçireceklerini söyleyebiliriz. Formalite maçlarına çıktıkları için savunma ya da hücum performansları günlük olarak değişebiliyor ama ben Spurs’ün elinde daha iyi bir kadro olduğunu düşünüyorum. Wembanyama, Vassell, Sochan, Jones, Collins gibi silahlarla evlerinde oynamanın avantajını da kullanarak dişlerine göre bir rakip yakalamışken hata yapmayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.43
Best10 Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …