Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – Rasta Vechta İddaa Tahmini 12.02.20

Mitteldeutscher – Rasta Vechta İddaa Tahmini 12.02.20

Almanya easyCredit BBL 20.hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Çarşamba saat 21:00’da Rasta Vechta ile karşılaşacka. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.42 olarak belirlemiş.

Mitteldeutscher 18 maçın ardından sadece 2 galibiyet alabildi ve ligin zayıf halkası, en büyük düşme adayı konumunda. Ancak buna karşın hücum performansları gayet iyi, ortalama 90 sayı gönderiyorlar rakip potalara, temel problem yüksek tempoda savunmadaki yumuşaklık. Evlerindeki 8 maçın tamamını kaybetmiş olmaları da bir diğer sıkıntılı konu, zaten bu şekilde ligde kalmaları mucize olur. Kajami-Keane, Gbinije, Micovic gibi silahlar hücumda işleseler de savunma ciddi problem olmaya devam ediyor.

Vechta BCL normal sezon gruplarında elendi ve Avrupa defterini kapattı. Dolayısıyla artık tek hedefleri BBL’de play-off yarışında iyi bir sıralama elde etmek. Şuanda 11 galibiyet ve averajla 6.sıradalar, asıl hedefleri olan 4.sıradan da sadece 1 adım uzaktalar. Dolayısıyla artık kritik bir virajdalar, her galibiyet altın değerinde olacak. Deplasman karneleri ise orta şekerli, 8 maçtan 4 tanesini kazandılar BBL sahnesinde. Son 3 deplasman maçlarından ikisinde Hamburg ile Bamberg’i yenerken güçlü Ludwigsburg’a direnmelerine rağmen kaybetmişlerdi.

Ev sahibi ligin en zayıf halkası tartışmasız ve büyük bir mucize olmazsa onları önümüzdeki sezon BBL’de görmeyeceğiz. Vechta ise Avrupa defterini kapatmasıyla birlikte artık sadece lige konsantre ve ilk 4 yarışında iyi bir konumdalar. Rakipleri ile aralarındaki ufak farkı kapatmak için bu maç çok iyi bir fırsat olabilir. Zayıf rakipleri karşısında Davis ve Vasturia gibi etkili silahlarını devreye sokarak deplasmanda da olsalar hanelerine bir galibiyet yazdırabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.42
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …