Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Bayreuth İddaa Tahmini 12.02.20

Wurzburg – Bayreuth İddaa Tahmini 12.02.20

Almanya easyCredit BBL 20.hafta mücadelesinde Wurzburg Çarşamba saat 21:00’da Bayreuth ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin kazanması durumunda toplam sayı limitini 175.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı bahis için limiti 176.5 olarak belirlemiş.

Wurzburg 18 maçın ardından hanesine yazdırdığı 10 galibiyetle play-off resminin ucundan tutmayı başardı, 8.sırada yer alıyorlar. Evlerindeki maçlarda tempoyu seven ve rahat skor üreten bir takım görütüntüsü verdiler şuana kadar, ortalama 87 sayı buldular ve 9 maçtan 6 tanesini kazanarak iyi bir görüntü verdiler iç sahada. Hatta son 2 iç saha maçlarında bu ortalamaların çok daha üstünde ürettiler ve bizlere NBA havasında karşılaşmalar izlettiler; sırasıyla Bonn’u 100-93 ve Braunschweig’ı 97-83 ile geçmişlerdi. Ayrıca 4 gün önceki son maçlarında da savunmada sınıfta kaldılar, yine Braunschweig karşısında bu kez 100-87 ile kaybetmişlerdi.

Bayreuth ise ligin vasat takımlarından biri konumunda. 18 maçtan 8 tanesini kazanabildiler ve play-off yarışının 2 adım dışında yer alıyorlar. Deplasman karneleri de iyi değil tahmin edebileceğiniz üzere, 9 maçtan 6 tanesini kaybettiler. Bu maçlarda ortalama 88 sayı atarken aynı şekilde potalarında da maç başına 88 sayı gördüler. BBL sahnesindeki son 2 deplasman maçlarında ise hem daha çok attıklarını hem de daha çok yediklerini gördük. Bu maçların ikisini de kaybederken sırasıyla, 196 ve 193 sayı izletmişlerdi bizlere. 

Ev sahibinde Hulls ve Bowlin dışarıdan, Fischer ise içerden üretime katkı veriyorlar, hücumda çok yönlü bir takım olduklarını ve evlerinde tempoyu çok sevdiklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bayreuth ise son maçlarda özellikle evden uzakta savunmada ciddi sorunlar yaşayan, sürekli yüzlük olan bir ekip. Hücumda ise rakibe Alford, Woodard ve Seiferth gibi isimlerle hem içerden dışarıdan cevap verebilecek bir skor potansiyeline sahipler. Günün en keyifli ve en skorlu maçlarından biri olmasını beklerken ev sahibinin hata yapmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (175.5) – 2.45
Bets10 Oranı: MS 1 & ÜST (176.5) – 3.35
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …