Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Nancy – Roanne İddaa Tahmini 30.04.24

Nancy – Roanne İddaa Tahmini 30.04.24

Fransa Betclic ELITE 32. hafta mücadelesinde Nancy Salı günü saat 21:00’da Roanne ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar. 

Nancy son 2 maçını üst üste kaybetse ve formsuz bir dönemden geçiyor olsa da topladığı 14 galibiyetle kendisine 10. sırada yer buldu, kendisi gibi aynı galibiyet sayısına sahip Strasbourg ile beraber play-off potasının sadece 1 adım gerisindeler.  Son 2 maçlarına baktığımızda geceyle gündüz gibi farklı sonuçlar izletmişlerdi bize. Önce deplasmanda etkili bir hücum performansı ile Limoges’a direnseler de 102-99 ile kaybetmişler, sonra da evlerinde güçlü Asvel akrşısında tam anlamıyla sınıfta kalarak 58-83 ile yenilmişlerdi.

Roanne da rakibi gibi formsuz bir dönemden geçiyor, son 2 maçlarını onlar da kaybettiler. Daha da kötüsü 10 galibiyette kaldıkları için şuanda düşme potasında yer alıyorlar. Kalan 3 maçta bir galibiyet üstlerinde olan Gravelines’ın kaybetmesini beklerken kendileri de tabi artık kazanmaya başlayacak. Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda son 4 maçlarının tamamını kaybettiklerini biliyoruz ve bu maçlardan 3 tanesindeki ortak nokta da yüksek skordu. Sırasıyla 179 sayı, 170 sayı, 191 sayı üretilmişti o maçlarda. 

İki takımın hedefleri farklı olsa da sıralamadaki yerlerinden bağımsız olarak ben denk güçler olduklarını düşünüyorum. Gerek kadro kaliteleri gerekse sahaya koydukları basketbol tarzı ile birbirlerine yakın takımlar. İki ekip de tempoyu seviyor ve hücumda yetenekli silahlara sahip ama savunmaları yumuşak kalıyor genelde. Bu maçta da bu durumun bir yansımasını göreceğimizi, kim kazanırsa kazansın karşılıklı olarak 80 baremini geçmelerinin sürpriz olmayacağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.46
intobet Oranı: ÜST (164.5) – 1.59
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …