Anasayfa / ada blois / Nanterre – Ada Blois İddaa Tahmini 30.04.24

Nanterre – Ada Blois İddaa Tahmini 30.04.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 32. hafta mücadelesinde Nanterre Salı günü saat 21:00’da Ada Blois ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışlar. 

Nanterre bu sezonun istikrarlı ve iyi basketbol oynayan ekiplerinden birisi. Nitekim son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de 19 galibiyete ulaştılar, kendilerine 5. sırada yer buldular. Ancak kalan maçlarda ilk 4 şansları olmadığı gibi altlara düşme durumları da yok, yüzde 90 ihtimal yerlierini koruyacaklar ve bu şekilde play-off’a girecekler. Evlerindeki performanslarına baktığımızda son 2 maçlarını üst üste kazanırken bize sırasıyla 203 sayı ve 190 sayı izlettiklerini gördük. 

Blois cephesinde ise işler yolunda değil, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 9 galibiyette kaldılar. Düşme potasında yer alıyorlar ve en yakın raklipleri ile aralarında 2 galibiyet var. Yani kalan 3 maçlarını, bu maç dahil, kazansalar bile Gravelines 3 maçından birini bile kazansa lige veda ediyorlar. Bu nedenle bu maçı kazanmak dışında Gravelines’ın da kaybetmesini bekleyecekler bu akşam. 

Blois’nun son sıralardaki durumu düşünülünce bu maçta ev sahibi Nanterre’in favori olduğunu söylemek yanlış olmaz. Diğer yandan ev sahibinin sıralama konusunda yerinin neredeyse kesinleşmiş olması handikap konusunda kafaları biraz karıştırıyor. Bu nedenle de ben taraf bahsine girmeyeceğim. İki takımın da son dönemde sergiledikleri yüksek tempo ve hücum odaklı mücadeleleri de dikkate alarak tercihimi toplam baremden üst seçeneğine yönelteceğim. 

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.46
intobet Oranı: ÜST (166.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …