Anasayfa / Chalons-Reims / Nanterre – Chalon Reims İddaa Tahmini 08.02.20

Nanterre – Chalon Reims İddaa Tahmini 08.02.20

Fransa JeepElite Pro A 22.hafta mücadelesinde Nanterre Cumartesi saat 22:00’da Chalon Reims ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 87.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 89.5 olarak belirlemiş.

Nanterre son haftalarda aldığı istikrarlı ve iyi sonuçlarla sıralamadan tırmandı ve 11 galibiyete ulaşarak kendisine play-off potasında bir yer buldu. Son 4 maçlarında sırasıyla 90, 85, 85 ve 108 sayı üreterek hücumda ne kadar formda olduklarını da gösterdiler. Moore, Chery, Cordinier üçlüsünün liderliğinde tempoyu sürekli forse eden ve açık alanı verimli kullanan, skorer bir takım Nanterre.

Reims cephesinde de toparlanma süreci devam ediyor ama halen play-off resmi ile düşme potasının tam ortasında yer alıyorlar. Ligin en yüksek tempoda oynayan takımlarından biri olan Reims, savunma konusunda da çok iyi durumda değil. Deplasman maçlarında ortalama 82 sayı görüyorlar potalarında. Hücumda da benzer bir ortalamaya sahipler, Baron ve Watt gibi iki önemli skorere sahipler.

Nanterre evindeki maçlarda ortalama 86 sayı üreten bir ekip. Son haftalarda ise bu ortalamaların da üstüne çıkmaya başladılar Moore ile Chery’nin bulmasıyla beraber. Bu maçta da tempoyu seven Reims karşısında istedikleri ortamı fazlasıyla bulacaklarını, rakibin vasat savunması karşısında skor üretiminde sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Ndoye’ni eşleşmesini de bulması zor Reims’in dolayısıyla Nanterre hem içerden hem dışarıdan rahat skor üreterek 90 sayılara ulaşabilir.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (87.5) – 1.50
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (89.5) – 1.84
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …