Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Strasbourg – Limoges İddaa Tahmini 08.02.20

Strasbourg – Limoges İddaa Tahmini 08.02.20

Fransa JeepElite Pro A 22.hafta mücadelesinde Strasbourg Cumartesi saat 22:00’da Limoges ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Strasbourg’da koç değişikliği de işe yaramışa benzemiyor. Zaten BCL’de havlu atmışlardı ve Pro A’da da bir türlü maç kazanamıyorlar, tam 7 maçtır kaybediyorlar. 8 galibiyette kaldılar ve play-off potasından 2 adım uzaklaştırkları gibi artık düşme potası ile de aralarında sadece 2 fark kaldı. Bu sezon evlerinde oynadıkları 10 maçtan tam 8 tanesini kaybettiler Pro A sahnesinde, 16 Kasım’dan beri iki kulvarda da evlerinde maç kazanamadılar.

Limoges ise ligin orta şekerli takımlarından biri. Rakibinden 2 adım önde ve play-off potasını ucundan yakalamış durumda. Bir diğer önemli konuda deplasmanda 8 maç üst üste kaybettikten sonra evden uzaktaki son 2 maçta Roanne ve Orleans’i yenmeleri oldu. Zaten ne kadar formda oduklarının ve çıkışa geçtiklerinin en önemli göstergesi bu belki de. Geçen hafta da evlerinde ligin vasat takımlarından Gravelines’ı zorlanmadan geçtiler.

Aslında kağıt üstünde iki takım arasında fark yok, hatta Strasbourg’un daha iyi olduğu noktalar bile var. Ama form grafiği ve oynanan basketbol açısından Strasbourg’un önünde olmayan takım sayısı yok denecek kadar az. Elbette 16 Kasım’dan bu yana bu salonda maç kazanamayan Strasbourg bir reaksiyon gösterecektir ama kazanabilseler de bunun yüksek farklarla olmasını beklemiyorum, Limoges son ana kadar işin içinde olacaktır.

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …