Anasayfa / Basket Napoli / Napoli – Brindisi İddaa Tahmini 19.03.23

Napoli – Brindisi İddaa Tahmini 19.03.23

İtalya Lega Basket Serie A 22. hafta mücadelesinde Napoli Pazar günü saat 21:00’da Brindisi ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar. 

Napoli son döneminde formsuz takımlarından birisi… Buraya üst üste 3 maçlarını kaybederek geldiler. Bu kötü serideki ortak noktalar ise yüksek tempo ve bol skordu, iki maçta bizlere 167 ve 194 sayı izletmişlerdi! Evlerindeki son maçta play-off ekiplerinden Varese’ye direnmeye çalışsalar da başaramamışlar ve 93-101 ile kaybetmişlerdi! JaCorey Williams, Stewart, Michineau, Wimbush, Howard ve Young gibi önemli skor opsiyonlarına sahipler. 

Brindisi ise ligin play-off takımlarından birisi. Son dönemde üst üste galibiyetler alarak toplamda 11 galibiyete ulamışlar ve kendilerine 7. sırada yer bulmuşlardı. Ama geçen hafta konuk ettikleri güçlü Milano’ya karşı varlık gösterememişler ve 79-98 gibi farklı bir skorla kaybederek serinin devam etmesini sağlayamamışlardı. Evden uzaktaki son 3 maçlarından ikisinde ise sonuçlardan bağımsız olarak bizlere yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 204 ve 170 sayı üretilmişti o maçlarda.

Kağıt üstünde Brindisi elbette favori olan takım. Deplasmanda olmalarının da etkisiyle güven puanları bana göre düşüyor. Bu nedenle de taraf bahsine yönelmeyeceğim. İki takımın da son haftalarda bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini biliyoruz. Bu maçta da birbirlerine tempo konusunda çanak tutacaklarını tamin ediyorum ve Napoli’nin kendisinden bir basamak yukarıda olan rakibi karşısında atarak ayakta kalmaya çalışacağını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (159.5) – 1.54
Bets10 Oranı: ÜST (159.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Cumartesi günü saat 02:30’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem …