Anasayfa / Detroit Pistons / New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini 03.11.23

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini 03.11.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden New Orleans Pelicans Cuma günü saat 03:00’da Doğu ekiplerinden Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Pelicans sezona beklentilerin üstünde, iyi başlayan ekiplerden birisi. 4 maçtan 3 tanesini kazandılar. Evlerindeki son maçta Knicks’i 9 sayı farkla geçmişler, 2 Kasım’daki son sınavlarında ise deplasmanda olmalarına rağmen Thunder’ı 4 sayı farkla da olsa geçmeyi bilmişlerdi. O son maçta McCollum 29 sayı, 11 ribaund, 5 asist ile yıldızlaşırken, Wiliamson 20 sayı, 10 ribaund, 8 asist ve Valanciunas 19 sayı, 9 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Ancak bu maçta Williamson, Marshall, Alvarado ve Murphy’den faydalanamayacaklar. Ingram’ın durumu ise maç saatinde belli olacak.

Pistons ise Doğu’nun vasat ekiplerinden birisi. Evet rakiplerin henüz hazır olmamasını fırsata çevirip ilk maçlarda beklentilerin üstüne çıktılar ama bu onların sikletini değiştirmiyor. Nitekim son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler zaten. Önce deplasmanda Thunder’a 12 sayı farkla ve evlerinde Blazers’a 9 sayı farkla kaybettiler. O son maçta Cunningham 30 sayı, 5 ribaund ile öne çıkarken, Thompson 16 sayı, 7 ribaund ve Stewart 12 sayı, 6 ribaund ile direnen diğer isimlerdi. 

İki takım arasında seviye farkı olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar Pelicans Williamson’dan yoksun olsa da ve Ingram’ın da oynamama ihtimali bulunsa da McCollum ve Valanciunas gibi iki tecrübeli silah liderliğinde evinde hata yapmayacaktır. Üst üste 2 maçını kaybeden formsuz Pistons’ın bu deplasmanda fazla direnemeyeceğini, düşük handikapta kalamayacağını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.47
Best10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …