Anasayfa / İddaa Tahminleri / Philadelphia 76ers – Toronto Raptors İddaa Tahmini 03.11.23

Philadelphia 76ers – Toronto Raptors İddaa Tahmini 03.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Philadelphia 76ers Cuma günü saat 02:00’da Toronto Raptors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Sixers sonunda Harden’ı takasladı Clippers’a. Yanında Petrusev ile Tucker da takımdan ayrıldı, karşılığında ise Batum, Morris, Covington, Martin gibi değerli görev adamlarını kadrolarına kattılar ancak Batum’dan bu maçta faydalanamayacaklar ki onun dışında da eksikleri yok. Harden yokken de iyi bir takım olduklarını son 2 maçı kazanarak gösterdiler zaten. Hatta bu maçlardan birinde de buradaki rakiplerini Kanada’da 107-114 ile geçmişlerdi. Maxey, Harris, Oubre, Melton, MVP Embiid’in en büyük destekçileri konumundalar.

Raptors ise koç Rajakovic yönetiminde yeni bir sayfa açtı ama aslında isketlerini koruduklarını da belirtelim. Son maçta da konuk ettikleri konferansın güçlü rakiplerinden Milwaukee’yi 130-111 gibi farklı bir skorla ezip geçmişler, bana göre bir sürprize imza atmışlardı. O maçta Siakam 26 sayı, 6 ribaund, 7 asist, Schröder 24 sayı, 11 asist, Barnes 21 sayı, 12 ribaund ve Poeltl 14 sayı, 11 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Porter Jr’dan yoksun olacaklar ve Achiuwa’nın durumu da maç saatinde belli olacak. 

İki takım arasında bana göre kağıt üstünde de sahada oynanan basketbol anlamında da net farklar var. Sixers, Embiid’in yanında Maxey, Harris, Oubre, Melton gibi değerli parçalara sahip. Son maçlarda da zaten Harden yokken gayet iyi oynuyorlardı. Ayrıca Raptors’u da deplasmanda yendiklerini hatırlatalım. Bu kez kendi sahalarında olacaklar ve yine hata yapmayacaklarını, Embiid liderliğinde düşük farklarla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …