Anasayfa / NBA / New York Knicks – Atlanta Hawks İddaa Tahmini (2) 16.02.21

New York Knicks – Atlanta Hawks İddaa Tahmini (2) 16.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde NewYorkKnicks, Pazartesiyi Salıya bağlayan gece saat 03:30’da Atlanta Hawks ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve bets10 bu maç için toplam sayı limitini 214.5 olarak belirlemiş.

New York Knicks son maçlarda yukarıya doğru ivmelenen bir performans sergilemekte. Geçtiğimiz sezonlardaki gibi dibe yapışık değiller ve 6. sıraya kadar yükselmeyi başardılar. Kadroya kattıkları Derrick Rose parkeye çıktığı 3 maçta 14.7 sayı ve 4 asist ortalamasıyla iyi bir katkıda bulundu. Onun gelişiyle takımın havası daha da değişti ve yarı sahayı hızlı koşmaya başladılar. Son olarak 21 farkla mağlup ettikleri Houston maçına da hızlı başlamış, daha ilk çeyrekten farkı çift hanelere dayamışlardı.

Atlanta Hawks son 7 maçta sadece 1 galibiyet alabildi. Takımın savunmada zayıf olmasının yanı sıra, Trae Young’a ve Collins’e bel bağlamış olmaları onları güçsüz kılıyor. Özellikle işin savunma tarafında adeta ölü gibiler. son 2 maçta potasında toplam 250 sayı gören ekip, pota altını savunmakta zorlanıyor. Indiana karşısında canlarını yakan şey zaten bu olmuştu. Son maça elinde bandajla çıkan Trae Young’ın bugün forma giymesi bekleniyor.

New York Knicks şu sıralar oldukça iyi bir takım kurmuş durumda. Rose’un katılması hücumda çeşitliliği arttırmış olabilir, ama en büyük etkisi takımın şekillendirilmesindeki payı olacak. Daha düzenli ve daha iyi karar vererek hücum ettiklerine tanık olduk. Atlanta Hawks da savunma yönünde sıkıntılar yaşasa da hücum olarak oldukça etkili bir takıma dönüşebiliyor. Trae Young ve Collins’in yüksek enerjisi ve çeviklikleri takıma artı olarak dönmekte. New York Knicks’i bir adım daha önde görsem de taraf bahsi biraz risk içermekte. Üst seçeneği ise daha makul duruyor.

Eksikler:

New York: Frank Ntilikina, Mitchell Robinson
Atlanta: DeAndre Hunter, Rajon Rondo, Bogdan Bogdanovic

İddaa Oranı: ÜST (214.5) – 1.55
Bets10 Oranı: ÜST (214.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons …