Anasayfa / İddaa Tahminleri / New York Knicks – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 03.05.23

New York Knicks – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 03.05.23

NBA Doğu Konferansı çeyrek final serisi 2. maçında New York Knicks Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 210.5 olarak açıklamışlar.

Knicks ilk turda denk rakiplerinden Cavs’ı saha avantajı bulunmamasına rağmen geçmiş ve bunu da sert-disiplinli savunması ile yapmıştı. Son 3 maçı üst üste kazanırken sırasıyla 178, 195 ve 201 sayı üretilmesine izin vermişlerdi o maçta. Bu seride Butker ve arkadaşlarını tam olarak durduramasalar da yavalaşttılar ama hücumda güçleri yetmedi ve ilk maçtan 101-108 ile kaybederek saha avantajını da rakibe teslim ettiler. Randle’ın durumu halen net değil, maç saatinde belli olacak. 

Heat play-in’den gelerek tur atlayan ilk takım olarak NBA tarihine geçmişti, konferans lideri Giannisli Bucks’ı devre dışı bırakmışlardı hatırlayacağınız üzere. O serinin moral motivasyonu ile bu seriye de nefis bir giriş yaptılar ve Knicks’i deplasmanda 101-108 ile geçerek hem 1-0 öne geçtiler hem de ilk maçtan saha avantajını aldılar rakibin elinden. Ancak o maçta sakatlanan ve son bölümü sakat sakat oynayan Butler’ın durumu net değil, maç saatinde belli olacak. Herro’dan yine faydalanamayacaklar. 

İlk maçta Knicks, Heat’in güçlü hücum performansını durduramasa da yavaşlatmıştı. Şimdi Butler’ın sağlık durumu net değil, oynasa da yüzde yüzünü verebilecek mi göreceğiz. Knicks’in evinde üst üste 2. kez kaybetmek istemeyeceğini, bunun için de savunmada vidaları biraz daha sıkacağını düşünüyorum. Bu nedenle de ilk maçta olduğu gibi takımların toplamda 210 sayıları geçemeyeceği ve bu serfer daha yakın skorlu bir maç bekliyorum. 

İddaa Oranı: ALT (210.5) – 1.47
Betroad Oranı: ALT (210.5) – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …