Anasayfa / İddaa Tahminleri / Niagara River – Montreal Alliance İddaa Tahmini 22.06.24

Niagara River – Montreal Alliance İddaa Tahmini 22.06.24

Kanada Ligi Doğu Konferansı mücadelesinde Niagara River Cumartesi günü saat 02:00’da Montreal Alliance ile karşılaşacak. Hovarda misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Niagara son 5 maçtan 4 tanesini kazanarak ne kadar formda ve iddialı bir ekip olduğunu gösterdi. Bu sayede de 5 galibiyete ulaştılar, konferansın liderlik koltuğunda oturmaya başladılar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçı üst üste kazandıklarını gördük, sırasıyla Brampton’u tam 43 sayı, Winnipeg’i 7 sayı ve Scarborough’u ise 3 sayı farkla geçmişlerdi. 

Montreal ise rakibinin aksine son dönemde formsuz, son 3 maçtan ikisini kaybettiler. Bu nedenle de 3 galibiyette kaldılar 9 maçın ardından. Yüzde 33.3 galibiyet oranıyla yine de 3. sırada yer alıyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise işlerin yolunda gitmediğini görüyoruz, son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Son olarak 2 gün önce konuk oldukları Brampton’a 6 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım son olarak 14 Haziran’da Montreal’in sahasında karşılaşmışlardı ve o maçta Niagara deplasmanda olmasına rağmen kalitesini konuşturmuş, rakibini 80-94 gibi net bir skorla ezip geçmişti. Açıkçası şimdi evlerinde oynayacaklarını düşündüğümde yine bu kalite farkını ortaya koyacaklarını söyleyebilirim. Son maçlardaki form grafikleri de bize bu durumu gösteriyor zaten. Ev sahibi ekibin handikapı geçerek kazanmasını, liderlik koltuğunda oturmayı sürdürmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.78
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …