Anasayfa / Corsarios Cartagena / Toros del Valle – Corsarios Cartagena İddaa Tahmini 22.06.24

Toros del Valle – Corsarios Cartagena İddaa Tahmini 22.06.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Toros del Valle Cumartesi günü saat 01:40’da Corsarios Cartagena ile karşılaşacak. Betroad misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Toros son 5 maçından 4 tanesini kazandı ve istim üstünde olduğunu gösterdi. Bu sayed ede 9 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 5. sırada yer buldular. Ancak halen ilk 4 yarışından tam 5 galibiyet uzaktalar… Hanelerine yazacağımız önemli artı ise iç saha performansları, son 5 maçtan 4 tanesini ve son 2 maçlarını üst üste kazandılar burada taraftarlarının önünde. Son olarak 21 Haziran’da yine Corsarios’u konuk etmişler ve tam 21 sayı farkla ezip geçmişlerdi.

Corsarios ligin vasat ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve toplamda da 23 maçtan sadece 6 galibiyet çıkarabildiler… Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini gördük ki son olarak belirttiğim gibi dün yine bu sahada konuk oldukları Toros’a hiç direnememişler ve 100-79 gibi kalp kırıcı bir skorla farklı yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Daha dün yine bu sahada oynanan karşılaşmadan Toros taraftar desteği ile beraber rakibini 100-79 gibi dominant bir skorla hezimete uğratmış ve iki takım arasındaki siklet farkı da net olarak ortaya çıkmıştı. Şimdi bir gün sonrasında Corsarios’un bir sihirli değnek kullanıp takımın kalitesini ve mental seviyesini birkaç kademe yukarı çıkarabileceğini düşünmüyorum. Bu nedenle de ev sahibinin bir kez daha kazanacağını ve handikapı da geçeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …