Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pioneros – Llaneros İddaa Tahmini 22.06.24

Pioneros – Llaneros İddaa Tahmini 22.06.24

Venezüela Ligi birinci grup karşılaşmasında Pioneros Cumartesi günü saat 01:30’da Llaneros ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Pioneros her ne kadar son 3 maçtan ikisini kaybetse ve formsuz bir dönemden geçiyor olsa da topladığı 10 galibiyetle halen ligin iddialı takımlarından birisi, nitekim kendilerine 3. sırada yer bulmuş durumdalar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, o maçlarda bize sırasıyla 161 sayı, 159 sayı ve 172 sayı izletmişlerdi.

Llaneros ise son 2 maçını üst üste kazanarak çıkışa geçen ekiplerden birisi. Ancak sadece 5 galibiyete ulaşabildiler ve hedefledikleri ilk 6 sıra yani play-off potasından halen 3 adım uzaktalar… Deplasman karnelerine baktığımızda maç kazanmakta çok zorlandıklarını görüyoruz. Son 2 deplasman maçlarında ise mağlubiyetlerin yanı sıra bir diğer ortak nokta ise yüksek tempo ve bol skordu, bize sıraısyla 187 sayı ve 167 sayı izletmişlerdi.

İki takım son olarak 7 Haziran’da Llaneros’un sahasında karşılaşmışlar ve misafir takım konumundaki Pioneros hem savunmada hem de hücumda etkili olarak rakibini kendi sahasında 74-79’luk skorla geçmeyi bilmişti. Bu maçın da taraf bahsi açısından zor ve riskli olduğunu düşünüyorum. Bunun yanında iki takımın da son dönemde bize yüksek tempoda, bol skorlu maçlar izlettiklerini gördük. Bu maçta da benzer bir senaryo çıkması şaşırmaz. Kazanan takımın 80 sayı ve kaybeden takımın da 75 baremini geçmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: ÜST (154.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …