Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – Oldenburg İddaa Tahmini 10.02.24

Niners Chemnitz – Oldenburg İddaa Tahmini 10.02.24

Almanya easyCredit BBL 20. hafta mücadelesinde Niners Chemnitz Cumartesi günü saat 22:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışlar. 

Koç Pastore yönetimindeki Chemnitz bu sezonun tartışmasız sürpriz yumurtası. Şuana kadar 19 maçtan topladıkları 16 galibiyetle uzun süredir liderlik koltuğunda oturuyorlar, yüzde 84’lük bir galibiyet yüzdesi yakalamış durumdalar. Son 2 maçtaki performanslarına baktığımızda ise deplasmanda olmalarına rağmen kazanmaya devam ettiklerini, bunu yaparken de yüksek skorlar bulduklarını gördük. O maçlarda sırasıyla 176 ve 184 sayı üretilmişti!

Oldenburg ise üst üste 3 galibiyet elde ettikten sonra geçen hafta kaybetmişti, bu nedenle de 9 galibiyette kaldılar ve play-in potasından 1 adım gerideler şuanda. Son 5 maçlık sekanslarına baktığımızda ise ortak noktanın yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol olduğunu görebiliriz, o maçların tamamında 165 baremi geçilmişti. Son deplasman maçlarında güçlü Bayern karşısında sınıfta kalmışlar ve 93-73 ile kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında aslında kağıt üstünde kadro kalitesi anlamında ciddi farklar yok. Ama konu istikrar, takım olgusu ve form grafiği gibi konulara gelince Chemnitz net olarak rakibinden bir kaç adım önde olan bir takım. Dolayısıyla evlerindeki bu maçta da favori konumundalar elbette. Ama yine de handikap riskine girmeyeceğim, Oldenburg da tehlikeli bir takım. İki ekibin de son dönemde tempoyu nasıl forse ettiklerini, hücumda ne kadar etkili olduklarını gördük. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum, hatta karşılıklı olarak 80 baremini aşmaları da beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.46
Hovarda Oranı: ÜST (163.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Unicaja Malaga – Bilbao İddaa Tahmini 02.03.24

İspanya Liga Endesa 23. hafta mücadelesinde Unicaja Malaga Cumartesi günü saat 20:00’da Bilbao ile karşılaşacak. …