Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 10.02.24

Telekom Bonn – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 10.02.24

Almanya easyCredit BBL 20. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Cumartesi günü saat 22:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Bonn son 2 maçını kazanarak formda bir dönemde olduğunu gösterdi. Bu sayede de 12 galibiyete ulaştılar ama halen 8. sıradalar ve play-off potasından yani ilk 6 sıradan 1 adım uzaktalar. Evlerindeki son 2 maçlarını BCL sahnesinde yapmışlardı, temsilcimiz Galatasaray’ı 13 sayı farkla geçerken BBL’deki rakiplerinden Ludwigsburg’u bu kez Avrupa sahnesinde 80-75 ile geçmeyi bilmişlerdi. 7 Şubat’taki son sınavlarında da Dijon’u Fransa’da 10 sayı farkla geçerek tüm rakiplerine mesajı vermişlerdi. 

Ulm ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Ama buna rağmen 13 galibiyet topladıklarını ve Bonn’dan bir adım önde olduklarını belirtelim. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda ise güçlü rakiplerle oynadıklarını gördük, önce Alba’ya 10 sayı farkla kaybetmişler sonra EuroCup grubundaki lider Bourg’u 4 sayı farkla geçerek bir sürprize imza atmışlardı. 

Bir tarafta geçen sezonun BCL şampiyonu diğer tarafta ise BBL şampiyonu var! Elbette özellikle Bonn geçen sezondan farklı bir kadro ve koç ile mücadele ediyor ama bu sezon da hedefleri aynı ve o yolda da gayet başarılı sonuçlar alıyorlar şuana kadar. Ulm her ne kadar Bourg karşısında sürpriz bir deplasman galibiyeti almış olsa da genel anlamda evden uzakta pek güvenilir bir takım değil. Bu maçta da formda Bonn’un galibiyetinden yana tercihimi kullanacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.48
Betroad Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …