Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – Rasta Vechta İddaa Tahmini 19.05.24

Niners Chemnitz – Rasta Vechta İddaa Tahmini 19.05.24

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 2.maçında Niners Chemnitz Pazar günü saat 20:00’da Rasta Vechta ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Normal sezonu 3. sırada bitiren Chemnitz bu seriye saha avantajı ile başlayan taraftı ve ilk maçta da bunu gayet iyi kullandılar. Koç Pastore’nin öğrencileri evlerindeki ilk maçta hata yapmadan 83-77’lik skorla kazanmayı bildiler. O maçta tecrübeli guardları Lansdowne 22 sayı, 6 ribaund, 5 asist ile yıldızlaşırken, Van Beck 17 sayı, 6 asist ve Krubally 11 sayı, 3 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler olmuşlardı.

Normal sezonu 6. sırada bitirerek play-off biletini kapan Vechta, beklentilerin çok üstüne çıkmış, başarılı bir sezon geçirmişti. Dolayısıyla bu seride elenseler de çok üzülmeyeceklerini, keyifli bir şekilde tatile çıkacaklarını belirtelim. Seride saha avantajları olmadığını belirtmiştim ve deplasmadaki ilk maçta da zaman zaman direnseler de sonunu getirememişlerdi. O maçta Kuhse 18 sayı, 4 ribaund ve Flanigan 10 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile direnen başlıca isimlerdi. 

İlk maçta Europe Cup şampiyonu Chemnitz evinde hata yapmamış ve 6 sayı farkla kazanmıştı. Bu maçta da sahalarında yine hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Tecrübeli oyun kurucu Lansdowne liderliğinde bu maçta da tempoyu istedikleri gibi dikte edeceklerini, Van Beck ile Krubally’yi de bitirici olarak verimli kullanarak Vechta’nın savunmadaki zaaflarını zorlanmadan cezalandıracaklarını, bir kez daha handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Endonezya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

West Bandits – Dewa United İddaa Tahmini 16.06.24

Endonezya Ligi mücadelesinde West Bandits Pazar günü saat 16:00’da Dewa United ile karşılaşacak. Hem İddaa …